laminátové plavajúce podlahy
Balterio je laminátová podlaha belgickej výroby. Firma Balterio je divíziou Spanoluxu NV, ktorá patrí do belgickej skupiny Balta Group. Ročná produkcia laminátových podláh je cca 20 miliónov m2. Celý proces výroby od HDF až po konečné frézovanie kliku prebieha v jednom výrobnom komplexe, ktorý patrí medzi najmodernejšie v Európe.
Počas viac ako 25 rokov bol Witex = Wineo hlavným dodávateľom náterov na drevo a panelov na drevenej báze, pôvodne pre materiály používané v nábytkárskom priemysle. Witex = Wineo zaujíma jedno z vedúcich miest medzi dodávateľmi tvrdých podlahových krytín rovnako ako medzi výrobcami a distribútormi laminátových podláh. Rozsiahly rad produktov a servisov a komplexný výber doplnkov zvýrazňuje škálu dôležitých aspektov profesionálov. Witex = Wineo je teraz jednou z najúspešnejších medzinárodných značiek na trhu. Súčasne vyváža do viac ako 70 krajín celého sveta. Funkčnosť a individualita je vždy zdôrazňovaná a spolu s dobrými nápadmi a zmyslom pre detail je predpokladom vysokej životnej kvality ako v práci, tak aj doma.

Laminátové podlahy vyrobené v Nemecku. Firma Kronoflooring GmbH bola založená v roku 2001 ako dcérska spoločnosť firmy Kronospan GmbH Lampertswalde a patrí medzi medzinárodne vedúcich výrobcov laminátových podláh, obkladových a stropných panelov.  Kronoflooring GmbH je dnes, so širokou paletou produktov vo všetkých kvalitatívnych stupňoch, zastúpený celosvetovo v 80 krajinách sveta v DIY sektore, v špecializovaných obchodoch ako aj v ostatnom odbornom segmente. V Lampertswalde sa nachádza asi na 360.000m² najmodernejšie a najväčšie produkčné sídlo podniku. Ako svetový líder rozvíja Kronoflooring neustále nové, inovatívne, kvalitatívne produkty, ktoré vytvárajú krajšie bývanie.

Podlahy
Podlahy
Podlahy
Podlahy
Podlahy
Podlahy
Podlahy
Podlahy
Podlahy
Podlahy
Podlahy
Podlahy
Podlahy
podlahy